The Dee European Hotel - Havuz

The Dee European Hotel

Ekonomik ve kaliteli bir tatil mi istiyorsunuz? Bu sene biraz daha güneye inip Kıbrıs’ı keşfetmeye var mısınız? O zaman The Dee European Hotel tam size göre! Kıbrıs hem birbirinden güzel sahilleriyle hem de tarihi ve kültürel zenginliğiyle tatil için en ideal adreslerin başında geliyor. Akdeniz’in güzel adası Kıbrıs’a gitmeniz çok kolay, Türk vatandaşlarından vize ve pasaport istemeyen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hem Avrupa hem de Türk kültürünü bir arada göreceksiniz. Kıbrıs otelleri içinde kaybolacağınız kadar fazla ve keyifli seçenekler var. Aradığınız he neyse, beklentileriniz hangi doğrultudaysa Kıbrıs’ta bulunan harika oteller sizin için çok ideal. Oda & kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, her şey dahil, ultra her şey dahil, tam pansiyon plus gibi farklı konseptlerde dilediğiniz şekilde konaklayabilirsiniz. Uçaklı Kıbrıs paketleriyle birlikte hem Kıbrıs otellerinde konaklamanızı hem de ulaşım + dilerseniz transferinizi bir arada alabilirsiniz.

The Dee European Hotel

Ekonomik bir tatil

Gazimağusa’da bulunan Dee Eropean Hotel, ekonomik bir tatil arayanlara hitap edecek güzel bir tesis. 2000 senesinden bu yana sürekli olarak büyüyen ve kendini geliştiren Dee Europan Hotel ünlü Magosa sahillerinden sadece 5 dakika uzaklıkta, havalimanına ise 65 km mesafededir. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren tesiste kahvaltı açık büfe şeklinde olup bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Dipkarpaz Doğasıyla Büyüleyen Cennet

Kıbrıs otelleri içinde ekonomik bir tatil arıyorsanız The Dee Europan Hotel tam size göre. Tesis 42 yatak kapasiteli mütevazi bir otel, son yenilenme senesi 2010 olan otelde huzurlu bir konaklama yapabilirsiniz. En ekonomik Kıbrıs otellerinden biri olan The Dee Europan Hotel’de yerinizi almak için acele edin. Yaz yaklaşırken kendinizi Akdeniz’in incisi Kıbrıs’tan mahrum etmeyin.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir