Magusa’da Enfes Bir Kahve İçmek İçin 5 Mekan - kahve

Magusa’da Enfes Bir Kahve İçmek İçin 5 Mekan

Magusa’da Enfes Bir Kahve İçmek İçin 5 Mekan

Magusa Kıbrıs adasında yer alan şehirlerden biridir. Burada çeşitli tarihi mekanları dolaştıktan sonra enfes bir kahve içerek mola vermek istiyorsanız tercih edebileceğiniz yerler hakkında birtakım ipuçları verebiliriz. Ancak bunun için öncelikle şehre nasıl ulaşım gerçekleştirebileceğinize bakmamız gerekir. Uçaklı Kıbrıs paketleri bu konuda size yardımcı olacaktır. Kıbrıs adasına uçak ile ulaşım gerçekleştirdikten sonra Magusa şehrine gidebilmek için otobüs kullanmanız gerekecek. Çünkü Magusa kentinde havalimanı bulunmamaktadır. Şehri dolaştıktan Magusa’da Enfes Bir Kahve İçmek İçin 5 Mekan;

  • Cafe Malia

Walled Citty adresinde bulunan Cafe Malia’yı ziyaret ederek lezzetli kahvelerin tadına bakabilirsiniz. Bu mekanda yer alan kahveler ise oldukça ünlüdür. Hizmet kalitesi bakımından da tam puan alan kafeye bu adresten ulaşım sağlayarak şehir gezintinize küçük bir mola verebilirsiniz. Hoş bir ortamda müzik eşliğinde dinlenebilmek için tercih edebileceğiniz mekanda öğlen ya da akşam vakitlerinde yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

  • Canes Bar

Magusa kendinde Pernera Beach Path adresinde bulunan Canes bar lezzetli yemeklerinizi yiyebileceğiniz ve çeşitli içeceklerin tadına bakabileceğiniz hoş mekanlardan biridir. Canes Bar mekanında şehir gezintinize mola vererek dinlenebilirsiniz. Müşteriler tarafından oldukça beğenilen mekan hizmet kalitesi bakımından da tam puan almıştır. Bu bakımdan güvenle gidebilir ve Kıbrıs’ın geleneksel lezzetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • The Palm House

Deniz yıldızı apartmanları E blok Laguna adresinde bulunan The Palm House adlı mekana giderek enfes kahvelerin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda yer alan Kıbrıs mutfağının da tadına bakarak şehir gezintinize hoş bir mola verebilirsiniz. Açık havada kahve keyfi yaşamak isteyen müşterilerin uğrak adreslerinden biri de Magusa’da yer alan bu mekandır. Kıbrıs turlarına mola verebileceğiniz ender yerlerden biridir.

  • Gloria Jean’s Coffee

İsmet İnönü St.adresinde bulunan mekan nezih bir ortamda yemek yiyebileceğiniz ayrıca da birbirinden lezzetli içeceklerin tadına bakabileceğiniz yerler arasında bulunur. Kahve içmenin tadını burada çıkararak şehir gezintinize küçük bir mola verebilirsiniz. Mekan sade tasarımı ile müşteriler tarafından oldukça beğenilmektedir. Robert’s Coffee

Magusa kendinde yer alan bu mekanda en leziz içeceklerin tadına güvenle bakabilirsiniz. Kıbrıs otelleri bu mekana çok yakın bir bölgededir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir