Lefkoşa'da Kahve İçmek İçin Gidilecek Mekanlar - Kahve

Lefkoşa’da Kahve İçmek İçin Gidilecek Mekanlar

Yolunuz bir gün iş için veya farklı nedenlerden ötürü Lefkoşa’ya düştüğünde şehrin leziz yemeklerini tadabilir ve tarihi güzellikteki mekânlarını ziyaret edebilirsiniz. Kıbrıs turlarıyla gitseniz de tarihi mekânları ve lezzetli yemeklerini tadabilmeniz mümkündür. Kıbrıs küçük bir ülke olduğundan dolayı ülke içinde ulaşım ve seyahat çok rahattır. En uzun yolculuğunuz ortalama 1-2 saat sürebilmektedir. Ancak küçük bir ülke olsa da gezilecek ve görülecek yerleri, tadına varılması gereken yemekleri o kadar çok ki, günün sonunda kendinizi tatlı bir yorgunluk içinde bulacaksınız. İşte tam da bu tatlı yorgunluğunuzu giderebileceğiniz birbirinden güzel aynı zamanda kahve içebileceğiniz bir sürü mekân bulunmaktadır. İşte Lefkoşa’da Kahve İçmek İçin Gidilecek Mekanlar ;

Birbirinden Güzel Kahve İçilecek Yerler

  • To Elliniko Ouzomezedopoleio: Daha çok yunan yemekleri pişirilen bu restoranda aynı zamanda birbirinden güzel kahveleri de içerek yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Nazik ve çalışkan personelleri sayesinde isteğiniz dakikalar içinde masanıza servis edilebilmektedir.
  • The Gym: Harika atmosferi ve müzikleriyle güzel vakit geçirebileceğiniz bu mekânda kahve içebileceğiniz gibi birbirinden farklı öğle ve akşam yemeklerini de tadabilirsiniz. Üstelik The Gym’in müşteriler için arka bahçesi de bulunmaktadır.
  • Ocean Basket: Özellikle deniz ürünlerini tüketebileceğiniz bu mekânda birbirinden farklı yemek türleri bulunmakla birlikte aynı zamanda içebileceğiniz çeşitli kahve türleri de vardır. Ocean Basket’te kahve içerek üstünüzdeki yorgunluğunuzu nefis kahvelerinizi yudumlayarak biraz olsun atabilirsiniz.
  • Akakiko Nicosia: Genelde Japon yemekleri ve sushi yiyebileceğiniz Akakiko Nicosia mekânında çeşitli kahve türlerinden birini de içme fırsatınız olacaktır.
  • Jamie’s Italian: Jamie’s Italian mekânında arkadaşlarınızla oturup sohbet edebilir ve kahve içerek yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Kahvenizi içip yorgunluğunuzu biraz olsun attıktan sonra güzel bir otelde geceyi geçirebilirsiniz. Uygun fiyata Kıbrıs otellerinden birini tercih ederek günün yorgunluğunu rahat ve konforlu yataklarda uyuyarak atabilirsiniz.

Lefkoşa’ya henüz gitmediyseniz ve en yakın zamanda gitmeyi düşünüyorsanız uygun uçaklı Kıbrıs paketlerinden birini tercih ederek gidebilirsiniz. Dilerseniz kendi aracınızla da ulaşım sağlamanız mümkündür. Lefkoşa’ya gitmişken yukarıda yer alan mekânlara da uğrayarak kahve içmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir