Lefkoşa gece hayatı - Cage Club

Lefkoşa Gece Hayatı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Lefkoşa denize kıyısı olmamasına karşın adanın turistleri cezbeden kentlerinden biri. Lefkoşa’nın turistik cazibesinde en önemli rolü kültürel zenginliği, casinolar ve tabi ki gece hayatı oynuyor. Kentin gece hayatı yalnızca yaz aylarında değil yıl boyunca çok hareketli ve bu sebeple Kıbrıs tatil planları yapanlar eğer çılgın geceler de yaşamak istiyorlarsa rotalarını başkent Lefkoşa’ya çeviriyorlar. Lefkoşa gece hayatı ile ünlü bir şehirdir. Kentte çok sayıda eğlence mekanı yer alıyor ve bu mekanların genelinin konsepti kulüp şeklinde bulunuyor.

Lefkoşa gece hayatı

Dansçıların olduğu kulüpler çok popüler

Lefkoşa gece hayatı denilince akla ilk gelen dansçıların muhteşem şovlar sergilediği kulüpler. Kadın dansçıların şovları tek kelime ile muhteşem ve birçok kişi sırf bu şovları izleyebilmek için Lefkoşa’ya gidiyor. Gideceğiniz kulüpte dans şovu olup olmadığını önceden kontrol etmeyi unutmayın.

Lefkoşa gece hayatı

En ünlü Lefkoşa gece kulüpleri

Lefkoşa’nın dünya standartlarında hizmet veren onlarca gece kulübü arasında bazıları çok ünlü. Harem Gece Kulübü dans şovları ile renkli gecelere ev sahipliği yapan ve kentin en popüler gece mekânlarından biri.  Biyax Gece Kulübü de yine şehrin mutlaka gidilmesi gereken eğlence mekânları arasında yer alıyor. Harem Gece Kulübü’nün karşısında bunan Hanedan Gece Kulübü de en az Harem kadar ünlü ve burada da canlı dans şovları izleyebilmek mümkün.

Kentte beylerin ilk tercih ettiği mekanlardan biri de Playboy Gece Kulübü. Bu kulüp efsanevi güzellikteki dansçı kızların dans şovları ile haklı bir üne sahip. Elbette sadece beyler değil hanımlar da dilerlerse bu kulübe giderek bu dans şovlarını izleme şansına sahipler. Bunlar Lefkoşa’nın yanı sıra aslında tüm Kıbrıs gece hayatının en popüler mekanları arasında yer alıyor. Bu arada Lefkoşa’da çok daha fazla eğlence mekanı bulunduğunu da ekleyelim.

Lefkoşa gece hayatı

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir