Palace Boutique Hotel - Oda

Kyrenia Palace Boutique Hotel

Bu sene kendinizi şımartın ve  uçaklı Kıbrıs paketleri ile Kyrenia Palace Boutique Hotel de kendinize keyifli bir tatil planlayın. Kıbrıs otelleri bir yana Kıbrıs tarihi zenginlikleriyle de görülmesi gereken muhteşem bir ülke. Kıbrıs turlarıyla ülkede bulunan birbirinden önemli tarihi müzelere, antik kentlere, kalelere, noktalara keşfe çıkabilirsiniz. Kıbrıs kendine has lezzetleriyle de göz dolduran bir ülke. Akdeniz’in en büyük üçüncü adası olan Kıbrıs’ta deniz mahsüllerini her daim taze bulabilir ya da hellimli, küp kebabı, şeftali kebabı, pirohu, molehiya, kolakas, gullurikya gibi özel Kıbrıs lezzetlerini tüketebilirsiniz. Çeşitli ve renkli hediyelik eşyalarla tatil dönüşü sevdiklerinizi mutlu edebilir ve unutulmaz tatil anılarınızı burada biriktirebilirsiniz.

Kyrenia Palace Boutique Hotel

Kıbrıs, tarihi kalıntıları, müzeleri, ören yerleri, eğlence hayatı, gece kulüpleri, barındırdığı kültürleri, dilleri ve daha bir çok şey ile çok büyük bir turizm potansiyeline sahip. Günden güne yenilenen, gelişen ve değişen Kıbrıs’ta kendinize en uygun oteli bulabileceksiniz. Kyrenia Palace Boutique Hotel esasen 1889 yılında konak olarak yapılmış bugün ise en modern haliyle misafirlerine hizmet etmektedir. 1976 yılında özel bir konaktan otele dönüştürülen tesis bir süre kapalı kaldıktan sonra Haziran 2015’te en modern ve yeni haliyle görücü karşısına çıkmıştır. Ekonomik fiyatı, lüks olması, kalitesi, hizmetiyle adeta sizi büyüleyecek bu otelin en büyük avantajı, uçaklı paketlerle birlikte daha da ucuza tatil yapmanıza imkan veriyor olmasıdır. Bunun yanında şehir merkezine, hava alanına yakınlığı, çeşitli tarihi yerlere olan yakınlığı ve adanın incisi olan Girne’de bulunması da en öne çıkan özelliklerindendir.

Kıbrıs otellerinin merkezi Girne’de Girne Kalesine 20, Girne Otogarına 2, Ercan Havalimanına ise 35 km. mesafededir. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren Kyrenia Palace Boutique Hotel kalite ve konforu sizlere butik otel kimliğiyle sunuyor. Otelin spa merkezinde hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirin.

Kyrenia Palace Boutique Hotel sizin tüm yorgunluğunuzu alacak, keyifli bir konaklama geçirmeniz için tüm imkanlarını Sunacaktır. Uçaklı Kıbrıs paketleri ile Kıbrıs’ın bu güzel butik oteli Kyrenia Palace Boutique Hotel’de yerinizi alın.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir