Kuzey Kıbrıs Gece Hayatı - Kulüp

Kuzey Kıbrıs Gece Hayatı

Kuzey Kıbrıs bir turizm cenneti ve adanın turizm cenneti olarak anılmasında adanın gece hayatının da rolü büyük. Kuzey Kıbrıs’ta gece hayatı kültürü son derece gelişmiş ve adada çok sayıda meyhane, disko ve gece kulübü bulunuyor. Adanın gece hayatı öylesine ünlü ki birçok kişi Kıbrıs tatili planlarını sadece adanın renkli gece hayatını yaşamak üzerine kuruyor. Adanın gece hayatının çekici olmasında ülkemiz ile kıyaslandığında fiyatların çok daha makul düzeyde olmasının da rolü büyük. Yani hem deniz, kum ve güneşe hem de gece eğlencesine doyayım diyorsanız Kıbrıs kesinlikle tam aradığınız yer.  İşte karşınızda Kuzey Kıbrıs’ın en popüler eğlence mekânları.

Kuzey Kıbrıs Gece Hayatı

Venüs Night Club

Gazimağusa’da bulunan Venüs Night Club sadece Gazimağusa’nın değil tüm Kuzey Kıbrıs’ın en popüler gece kulüplerinden biri.  Gece saat 21’de açılan kulüpte sabahın ilk ışıklarına kadar çılgınca eğlenebilirsiniz.

Rose Afrodit Night Club

Kuzey Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’nın ünlü gece kulübü Rose Afrodit Night Club adanın en eski gece kulüplerinden biri ve kulüpte canlı dans şovları da sergileniyor.

Kuzey Kıbrıs Gece Hayatı

Malişka Gece Kulübü

Yine Lefkoşa’nın ünlü gece kulüplerinden biri olan Malişka gece saat 22’de açılıyor ve sabaha dek eğlence sürüyor. Malişka ayrıca gündüzleri de açık ve gündüzlerinizi de eğlenerek değerlendirmek için mükemmel bir alternatif.

Five Star Night Club

Kuzey Kıbrıs’ın turistik yerlerinden biri olan Güzelyurt’ta bulunan Five Star Night Club de dans şovları izleyerek unutulmaz anlar yaşamak için ideal bir mekân. Bu mekâna giderek Kıbrıs gece hayatının tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta bunlardan çok daha fazla eğlence mekânı bulunuyor. Size tavsiyemiz akşam yemeğini bir meyhanede yiyip daha sonra kulüplere geçerek dolu dolu bir gece yaşamanız.

Kuzey Kıbrıs Gece Hayatı

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir