Korineum Golf And Beach Resort - golf alanı

Korineum Golf And Beach Resort

Kıbrıs otelleri içinde herkesin beklentilerine zevkine uygun bir otel bulmak mümkün. Kıbrıs size hayallerinize uygun bir otel sunma konusunda oldukça cömert davranıyor. Hem lüks hem klas aynı zamanda bir konsept otel olan Korineum Golf And Beach Resort ise size bambaşka bir deneyim yaşamayı vadediyor.

Korineum Golf And Beach Resort

Klas bir tatilin kapılarını aralıyor

Korineum Golf Resort size klas bir tatilin kapılarını aralıyor. Birbirinden keyifli aktiviteleri Kıbrıs otelleri içinde bambaşka bir yer edinmiş olan Korineum’da gerçekleştirebilirsiniz. Korineum Golf Resort Girne şehir merkezine 18 km., Ercan Havalimanına ise 35 km. mesafededir. Denize uzaklığı 1,5 km olan tesisin kendine ait 70 metre uzunluğunda bir plajı vardır. Bu plaja tesisten yaz aylarında her gün ücretsiz servisler kalkmaktadır. Plajda şezlong, şemsiye ve minder ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda otelin ana binasında biri açık olmak üzere toplamda üç adet yüzme havuzu vardır.

Kıbrıs Turlarıyla Tatil Keyfi

Korineum Golf Resort yarım pansiyon konseptiyle hizmet vermektedir. Akşam yemeği ve kahvaltı açık büfe şeklinde olup bunlar dışında alınan tüm içecek ve yiyecekler ücretlidir. Otel bünyesinde uluslararası standartlara uygun bir golf sahası, tenis kortları, spa merkezi, fitness merkezi mevcuttur. Residence ve Elite olarak ayrılan odalarda her türlü konforu ve rahatı yakalamanız mümkün. Muhteşem bir spor kompleksinden farksız olan tesiste hem dinlenip hem de aktif şekilde bedenen ve ruhen tazelenebilirsiniz.

Uçaklı Kıbrıs paketleriyle Kıbrıs otellerinin en konsept noktalarından biri olan Korineum Golf Resort’ta keyifli bir tatil için yerinizi ayırtın. Bu yaz Kıbrıs’ın güzelliklerini doyasıya yaşamak için Korineum’u seçin.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir