Kıbrıs’ta Her Şey Dahil Konaklama - Plaj

Kıbrıs’ta Mutlu Bir Tatil

Kıbrıs tatil için en iyi alternatiflerin başında geliyor. Kıbrıs’ı sevmek için neden çok. Doğası, kültürü, tarihi, birbirinden güzel sahilleri, Kıbrıs otelleri, eğlence merkezleri, leziz Kıbrıs yemekleri hepsi Kıbrıs turları için adım atmanıza bir etken olacaktır. Kıbrıs’ta Mutlu Bir Tatil sizi bekliyor!

Bir cennet: Balayı için Kıbrıs otelleri

Kıbrıs Akdeniz’in şüphesiz en güzel adası.

Akdeniz ikliminin etkisi altında olan adada canlı çeşitliliği bir hayli fazla üstelik ada bulunan türlerden yedisi endemik. Dipkarpaz bölgesinde bulunan milli parkta oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Adanın maskotu olan Karpaz eşeklerini çok seveceksiniz. Mutlaka fotoğraf çekilin. Nesilleri tükenmekle karşı karşıya olan caretta carettaların yumurtlama bölgesi olan Kıbrıs’ta şansınız varsa bu güzel anlara tanıklık edebilirsiniz. Kıbrıs tarihi yönden de çok zengin bir ülke. Bir kültür merkezi olan Kıbrıs’ta sadece turistik yerleri gezmeye kalksanız bile en az iki gününüzü ayırmanız gerekecektir.

Bu yaz Kıbrıs'ı tercih ederek tatilin tadına varın

Kıbrıs’ta görmeniz gereken yerler arasında; Büyük Han, Mevlevi Tekke Müzesi, Selimiye Camisi, Derviş Paşa Konağı, Girne Kapısı, Arasta Sokak, Othello Kulesi, St. Barnabas Manastırı, Namık Kemal Zindanı, Kertikli Hamamı, Kral Mezarları, Venedik Sarayı, İskele, Apostolos Andreas Manastırı, Kantara Kalesi, Ayia Trias Bazilikasi, Kanakaria Kilisesi, Philon Kilisesi, İskele kon Müzesi, Venedik Sütunu, Girne Kalesi, St. Hilarion Kalesi, Bellapais Manastırı, Buffavento Kalesi, İkon Müzesi, Salamis Harabeleri, Lala Mustafa P. Cami, Kral Mezarları, Vuni Kalesi, Güzelyurt Müzesi, Soli harabeleri ve St. Mamas Manastırı’nı sayabiliriz. Kıbrıs turlarıiçin acele edin. Uçaklı Kıbrıs paketleri ile hem konaklamanızı hem de ulaşımınızı ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kıbrıs’ın renkli gece hayatından ve eğlencelerinden ise bahsetmeye gerek yok. Sabahlara kadar gülüp eğlenebileceğiniz Kıbrıs clubları, barları, diskoları sizi bekliyor. En ideal Kıbrıs otelleri içinden tercihiniz yapın ve erken rezervasyon fırsatlarının son dönemlerini yakalayın.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir