Renkli bir dünya kıbrıs - Plajlar ve Deniz

Kıbrıs’ta Hayatın Tadı

Kıbrıs’a henüz hiç gitmediyseniz şimdiden uçaklı Kıbrıs paketleri için harekete geçin derim. Kıbrıs hem tatil için hem de kültür turizmi için muhteşem bir yer. Öncelikle Kıbrıs’ın muhteşem doğasına ve konumuna dem vurmak isterim. Akdeniz’in en büyük üçüncü adası olan Kıbrıs yılın üç yüz günü güneşin eksilmediği bir cennet adeta. Kıbrıs’ı Kıbrıs yapan en önemli şeylerden biri de bu.

Renkli bir dünya kıbrıs

Bir çoğunuz tatile gitmek için yaz aylarını beklerken, Kıbrıs severlerin öyle bir kaygısı olmuyor çünkü tatilini Kıbrıs’ta yapmayı planlayanlar ne zaman bunalıp tatil yapmak isterse o zaman uçağına atlayıp Kıbrıs’a gidebiliyor. Uçaklı Kıbrıs paketleri bu konuda sizin büyük yardımcınız olacaktır. Kıbrıs binlerce canlının yaşam merkezi ve bunlardan yedi tür endemik yani yalnızca Kıbrıs’ta görebileceğiniz türlerden. Dipkarpaz Milli Parkı’na gidin ve Kıbrıs’ta Hayatın Tadı nı çıkarın. Kıbrıs otelleri ve Kıbrıs turları için yerinizi hazır edin.

Mağusa Denilince Akla Gelenler

Modern ve yenilikçi bir ülke olan Kıbrıs halkların kardeşliğini görebileceğiniz barış ülkelerinden biri. Kıbrıs’a daha önce gitmemiş olanların kafasında eminim birçok soru işareti vardır. Kıbrıs, yurt dışı kategorisinde olsa da oraya giriş yapmanız oldukça kolay. Uçakla 1,5-2,5 saat gibi sürelerde Kıbrıs’a uçabilirsiniz. Aynı zamanda Kıbrıs’a giriş yapmanız için vizeye ihtiyacınız yok nüfus kağıdınızla da Türk vatandaşı olarak ülkeye giriş yapabilirsiniz. Kıbrıs otelleri, Kıbrıs turları ve uçaklı Kıbrıs paketleriyle Kıbrıs seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Kıbrıs tarihi yönden de oldukça zengin bir ülkedir. Kıbrıs’ta görüp görebileceklerinizin sınırı yoktur. Apostolos Andreas Manastırı, Salamis Harabeleri, Lala Mustafa P. Cami, Othello Kulesi, St. Barnabas Manastırı, Namık Kemal Zindanı, Kertikli Hamamı, Kral Mezarları, Venedik Sarayı, Kantara Kalesi, Ayia Trias Bazilikasi, Kanakaria Kilisesi, Philon Kilisesi, İskele kon Müzesi, Kral Mezarları, Vuni Kalesi, Girne Kalesi, Büyük Han, Mevlevi Tekke Müzesi, Selimiye Camisi, Derviş Paşa Konağı, Girne Kapısı, Arasta Sokak, Venedik Sütunu, Girne Kalesi, St. Hilarion Kalesi, Bellapais Manastırı sayılabilir. En ideal Kıbrıs otelleri için elinizi çabuk tutun. Uçaklı Kıbrıs paketleri için erken rezervasyon fırsatlarından faydalanın.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir