Kıbrıs'ın Tadını Çıkarın - Cratos Hotel Cage Club

Kıbrıs’ın Tadını Çıkarın

Kıbrıs’ta birbirinden keyifli anılar biriktirmek istemez misiniz?  Size tatilin en sıcak ve renkli halini yaşatacak olan Kıbrıs tam bir masal ülkesidir. Tatilden beklentiniz her neyse Kıbrıs bunu kesinlikle karşılıksız bırakmayacaktır. Kıbrıs turlarıyla keşif yapmanın tadına varacak, en iyi Kıbrıs otelleri farkını yaşayacak ve her anın keyfini süreceksiniz. Üstelik uçaklı Kıbrıs paketleri ile tatilinizi en avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. Kıbrıs’ın Tadını Çıkarın !

Kıbrıs’ı en cazip yapan şeylerden biri her mevsim tatil için elverişli olması ve Türkiye’den maksimum 1,5 saatlik uçuşların bulunması. Aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Türkiye vatandaşlarından vize istememesiyle de artı bir avantaja sahiptir. Kıbrıs’a gitmek için hiç vakit kaybetmeyin erken rezervasyon fırsatları geçmeden satın alacağınız uçaklı Kıbrıs paketleri ile en çok istediğiniz Kıbrıs otelinde muhteşem bir tatil planlaması yapabilirsiniz.

Kıbrıs birbirinden eşsiz kumsallara ve sahillere sahiptir. Denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir yer olan Kıbrıs’ta yalnızca yaz aylarında değil yılın dört mevsimi de harika bir tatil geçirebilirsiniz. Kıbrıs otelleri farkı size kendinizi krallar & kraliçeler gibi hissettirecek özelliklere sahiptir. Bir kez Kıbrıs otelleri farkını yaşayanlar bir daha farklı arayışlara girmez.

Kıbrıs’ta tarihi yerler de bir hayli çoktur. Derin bir geçmişi olan ülke günümüze gelene kadar yüzlerce farklı medeniyetin varlığı hüküm sürmüştür. Bu milletler Kıbrıs’ta büyük eserler bırakmışlardır. Görmeniz gereken bu eserler içinde; St. Hilarion Kalesi, Bellapais Manastırı, Buffavento Kalesi, İkon Müzesi, Salamis Harabeleri,  İskele İkon Müzesi, Kral Mezarları, Vuni Kalesi, Güzelyurt Müzesi, Soli harabeleri, St. Mamas Manastırı, Agia Napa, Lala Mustafa P. Cami, Othello Kulesi, St. Barnabas Manastırı, Namık Kemal Zindanı, Kertikli Hamamı, Kral Mezarları, Venedik Sarayı, Apostolos Andreas Manastırı, Kantara Kalesi, Ayia Trias Bazilikası, Kanakaria Kilisesi, Philon Kilisesi, Büyük Han, Mevlevi Tekke Müzesi, Selimiye Camisi, Derviş Paşa Konağı, Girne Kapısı, Arasta Sokak, Venedik Sütunu, Girne Kalesi’ni sayabiliriz.

Sizde mutlu bir tatil ve güzel anılar biriktirmek için tercihinizi Kıbrıs turları yapın. Kıbrıs tatilinizin tadına doya doya varın. Akdeniz’in eşsiz ülkesi yavru vatan Kıbrıs sizi seçiminizden yana kesinlikle mutsuz etmeyecektir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir