Kıbrıs’ın göz bebeği Altın Kumsal - Deniz ve Kumsal

Kıbrıs’ın göz bebeği Altın Kumsal

Kıbrıs’ın göz bebeği Altın Kumsal

Kıbrıs üzerinde yer alan şehirlerden ve sahillerden biri olan Altın kumsal, dünyaca ünlü bir Kıbrıs sahili olduğu için oldukça ilgi çeken bir alan diyebiliriz. Altın kumsal hem çıplaklar plajı olarak çıkıyor karşımıza. Hem de yasalar ile korunan bir yapıya sahip oluyor. Sahip olduğu doğallık ile ilgili etkili olan her türlü farklılık bulunuyor.

Kıbrıs’ın göz bebeği Altın Kumsal

Berrak Bir Deniz

Son derece berrak bir deniz olması ve altın gibi parlayan kum plajının olması, Kıbrıs’ın yakıcı güneşi ile birlikte tam anlamıyla harika deniz keyifleri sunuyor. Dünyaca ünlü olmasının bir diğer sebebi de bu güzelliği ve sarılığı oluyor. Çünkü altın kumsal tam bir altın rengine sahip ve bu konuda yasalar ile korunan pek çok artısı bulunuyor.

Kıbrıs’ın göz bebeği Altın Kumsal

Ayrıca kumsalın kendi efsaneleri de bulunuyor. Mesela Afrodit efsaneleri ile anılırken, caretta carettalar için de önemli bir alan oluyor. Çünkü doğallığı ile oldukça artı sağlayan bu bölge, carettaların yumurta bıraktığı sahillerden birisi. Bu yüzden özel olması için pek çok sebep var diyebiliyoruz.

Kıbrıs’ın göz bebeği Altın Kumsal

Kıbrıs üzerinde oldukça önemli bir yere sahip olan altın kumsal için, Karpaz tarafında yer alan bu sahil, ada için pek çok farklı yapıya sahiptir ve turistleri etkilemektedir. Kıbrıs konusunda ihtiyaçlarımız dahilinde üretilen ve büyük bir yenilik ile ilgili karşımıza çıkarılan her türlü fırsatın ve beklentinin, bizler için önemli bir yapıya ulaşmasını istiyoruz.

Kıbrıs’ın göz bebeği Altın Kumsal

Zamana dair yenilenen, ilerleyen ve ön plana çıkarılan bütün hizmetler ve fırsatlar için, sizler de bizim için büyüyen ve etkin bir yeniliğe ulaşabilir, organize edilen çalışmaları da kendi beklentiniz ile yenileyebilirsiniz. Keyifli bir tatil için altın kumsal artılarına ulaşmak için bizimle birlikte hareket edin ve sitemizde yer alan detaylı kampanyalara göz atmayı ihmal etmeyin.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir