En Gidilesi Kıbrıs Rotaları - Girne Yat Limanı

Ekonomik Kıbrıs Seyahati

Tatilsiz yapamayanlar, bir yaz önceden bir sonraki tatil planlarını belirleyenler, tüm sene boyunca ter dökerek en kral tatili hak edenler buraya. Unutamayacağınız güzel bir tatil deneyimi için Kıbrıs’ı planlarınıza dahil edin. Ekonomik Kıbrıs Seyahati her mevsimde, her koşulda mümkündür. Kıbrıs otelleri gerek sunduğu hizmet gerek kalitesiyle bir kez gidenlerde bir daha gitme isteği uyandırıyor. Avantajlı Kıbrıs turlarıyla hayalinizdeki Kıbrıs otelini bulabilirsiniz. Yaz gelmeden en avantajlı fırsatlarını yakalamaya bakın.

Kıbrıs Para Birimi

Kıbrıs turları esnasında sadece otele bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

Kıbrıs’ta yapabileceğiniz birbirinden güzel aktiviteler mevcut. Özellikle Kıbrıs doğası her türlü sportif aktiviteye ve etkinliğe ev sahipliği yapabilecek özelliklere sahiptir. Su sporları, dağ sporları, doğa yürüyüşleri… Daha birçok aktivite için Kıbrıs’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Adada bulunan Dipkarpaz Milli Parkı’nda muhteşem bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Kıbrıs’a Gidecekler İçin Hızlı Bir Rehber

Kıbrıs tarihiyle de görülmesi gereken bir ülke. Milattan önceki yıllara dayanan tarihi boyunca birçok ülkenin Kıbrıs toprakları üzerinde hüküm sürdüğünü ve eserler bıraktıklarını tahmin edebilirsiniz. Kıbrıs’a gittiğinizde görmeniz gereken yerler arasında Büyük Han, Mevlevi Tekke Müzesi, Selimiye Camisi, Derviş Paşa Konağı, Girne Kapısı, Arasta Sokak, Othello Kulesi, St. Barnabas Manastırı, Namık Kemal Zindanı, Kertikli Hamamı, Kral Mezarları, Venedik Sarayı, İskele, Apostolos Andreas Manastırı, Kantara Kalesi, Ayia Trias Bazilikasi, Kanakaria Kilisesi, Philon Kilisesi, İskele kon Müzesi, Venedik Sütunu, Girne Kalesi, St. Hilarion Kalesi, Bellapais Manastırı, Buffavento Kalesi, İkon Müzesi, Salamis Harabeleri, Lala Mustafa P. Cami, Kral Mezarları, Vuni Kalesi, Güzelyurt Müzesi, Soli harabeleri, St. Mamas Manastırı yer alır.

Kıbrıs turları, Kıbrıs otelleri ve uçaklı Kıbrıs paketleri ile Kıbrıs’ın en gözde otellerinde yerinizi almak için harekete geçin.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir