Kaya ARtemis Resort & Casino - vip havuz

Kıbrıs Turları ile Keşfetmeye Hazır mısınız?

Tatil planı yapmak çoğu zaman keyiften çok bir külfete dönüşebiliyor. Seçim yapmak çok zor çünkü internet üzerinden binlerce otel, onlarca farklı lokasyon var. Üstelik çıkan sonuçların birçoğu da oldukça yanıltıcı olabiliyor. İşte tam da bu noktada daha fazla kafa karışıklığına mahal vermeden tatil için en ideal noktanın Kıbrıs olduğunu size söyleyebiliriz. Kıbrıs gerek konumu gerek doğal ve kültürel kimliğiyle tatil için en ideal yerlerin başında geliyor. Bu yüzdendir ki her sene binlerce insan dünyanın yüzlerce farklı yerinden kalkıp Kıbrıs’a tatile geliyor. Tüm bunların yanında Kıbrıs turları ile geldiğiniz Kıbrıs otelleri size bir otel olmanın ötesinde muhteşem bir tatil planlamasının temel nedenini verecektir.

Dipkarpaz Doğasıyla Büyüleyen Cennet

Kıbrıs Turları ile Doğal Güzellikleri Keşfedebilirsiniz

Kıbrıs her yaştan her kesime göre tatil ve aktivite seçeneklerini sunuyor. Doğa sporları, su sporları, kültürel geziler, eğlenceli gece hayatı, muhteşem Kıbrıs otelleri… Herkes için muhteşem aktiviteler Kıbrıs’ta yer alıyor. Kıbrıs’a gitmek için daha neden bekleyesiniz ki? Ülke gerçek bir tatil cenneti. Yılın büyük bir kısmı güneşli ve ılık geçiyor, her daim tatil için uygun bir rota Kıbrıs.

Kıbrıs Para Birimi

Dilerseniz yaz ortası gidin dilerseniz kış ortası gidin seçim sizin. Kıbrıs turlarıyla gittiğiniz tatillerden pişman olmazsınız. Akdeniz’in en büyük üçüncü adası olan Kıbrıs’ın kilometrelerce uzunluktaki sahillerinde denizin ve güneşin tadını çıkarın. Ülkenin binlerce yıllık geçmişinden günümüze birçok önemli eser kalmıştır. Bunlar içinde Büyük Han, Mevlevi Tekke Müzesi, Selimiye Camisi, Derviş Paşa Konağı, Girne Kapısı, Arasta Sokak, Othello Kulesi, St. Barnabas Manastırı, Namık Kemal Zindanı, Kertikli Hamamı, Kral Mezarları, Venedik Sarayı, İskele, Apostolos Andreas Manastırı, Kantara Kalesi, Ayia Trias Bazilikasi, Kanakaria Kilisesi, Philon Kilisesi, İskele kon Müzesi, Venedik Sütunu, Girne Kalesi, St. Hilarion Kalesi, Bellapais Manastırı, Buffavento Kalesi, İkon Müzesi, Salamis Harabeleri, Lala Mustafa P. Cami, Kral Mezarları, Vuni Kalesi, Güzelyurt Müzesi, Soli harabeleri ve St. Mamas Manastırı’nı sayabiliriz.

Kıbrıs tatiliniz için son fırsat erken rezervasyon şanslarını yakalayın. En iyi uçaklı Kıbrıs paketleri, Kıbrıs otelleri ve Kıbrıs turları için araştırmalara koyulun.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir