Kıbrıs Tatil Fırsatları İçin Acele Edin

Yaz geliyor ve tatil fırsatları için birçok seyahat firması kampanyalarla tatil severlerin hayallerindeki tatili yaşamaları için olanak sağlıyor. Gerek ulaşım ve konaklamanın birlikte olduğu seyahat paketleriyle gerek erken rezervasyon imkanlarıyla gerek ekstra fırsatlarıyla her statü ve beklentideki insan için ideal bir otel imkanı veriyor. Havalar ısınmaya başlamış ve yaz tatiliniz için kafanızda planlar oluşmaya başlamışken bu sene için tatil planlarınıza Kıbrıs ismini altın harflerle kazıyacaktır. Kıbrıs otelleri farkını, avantajlı uçaklı Kıbrıs paketleri seçiminizle yaşayabileceksiniz. Bu yüzden Kıbrıs Tatil Fırsatları İçin Acele Edin.

Kıbrıs sadece yaz mevsimi için değil

Kıbrıs sadece yaz mevsimi için değil sahip olduğu iklim özellikleri ve konumu gereği dört mevsim de tatil için ideal bir lokasyon konumunda. Akdeniz’in en büyük üçüncü adası olan Kıbrıs’ta yılın 300 günü güneşli bir hava hakim bu da Kıbrıs’ın yalnızca yazın değil sonbaharda ve ilkbaharda da ideal bir tatil cenneti olduğunu ortaya koyuyor ve sizi Kıbrıs turları için harekete geçirmekte hiç zorlanmıyor. Büyük bir tarihi olan Kıbrıs’ta geçmişten günümüze birçok medeniyet hakimiyetini ilan etmiş. Asurlular, Hititler, Venedikliler, Fenikeliler, Romalılar, Osmanlılar… Bu kadar çok medeniyet görmüş bir ülke olmanın sonucunda da ülkenin kültürel yönünün ne denli zengin olduğunu tarihi eserlerden de anlayabiliyoruz.

Lefkoşa’da mutlaka görmeniz gereken yerler!

Kıbrıs’a gittiğinizde görmeniz gereken bu değerli yerler arasında; Büyük Han, Mevlevi Tekke Müzesi, Selimiye Camisi, Derviş Paşa Konağı, Girne Kapısı, Arasta Sokak, Othello Kulesi, St. Barnabas Manastırı, Namık Kemal Zindanı, Kertikli Hamamı, Kral Mezarları, Venedik Sarayı, İskele, Apostolos Andreas Manastırı, Kantara Kalesi, Ayia Trias Bazilikasi, Kanakaria Kilisesi, Philon Kilisesi, İskele kon Müzesi, Venedik Sütunu, Girne Kalesi, St. Hilarion Kalesi, Bellapais Manastırı, Buffavento Kalesi, İkon Müzesi, Salamis Harabeleri, Lala Mustafa P. Cami, Kral Mezarları, Vuni Kalesi, Güzelyurt Müzesi, Soli harabeleri ve St. Mamas Manastırı’nı sayabiliriz. Kıbrıs turları esnasında mutlaka bu önemli yerleri görün, bol bol fotoğraf çekilin.

Kıbrıs’ın boylu boyunca uzanan muhteşem sahillerindeki otellerden bahsetmiyorum bile. Bu otelleri bildiğiniz beş yıldızlı otellerden ayrı tutun. Kıbrıs otelleri hem lüksü hem de konforu size en iyi şekilde yaşatacaktır. Son moda dizayn edilmiş Kıbrıs otelleri aynı zamanda balayı otelleri klasmanında da tercih edilmesi gereken yerlerden. En iyi tatil deneyiminizi yaşamak için uçaklı Kıbrıs paketleri, Kıbrıs turları ve Kıbrıs otelleri için harekete geçin. Şimdiden mutlu tatiller…

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir