Kıbrısta gece hayatı - Casinolar

Kıbrıs Gece Hayatı

Kıbrıs denizi, kumsalları, mutfağı, kültürel değerleri ile olduğu kadar gece hayatı ile de tanınan bir tatil destinasyonu.  Başta gece kulüpleri olmak üzere birçok eğlence mekanına ev sahipliği yapan Kuzey Kıbrıs bu sebeple eğlenceli bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor. Adanın hemen her şehrinde her zevke hitap eden eğlence mekanları arzı endam ediyor ve bu mekanlarda sabahın ilk ışıklarına dek süren eğlenceler yaşanıyor. Yani Kıbrıs gece hayatı hem çok hareketli hem de çok renkli.

Kıbrısta gece hayatı

Kıbrıs gece hayatı ülkemize göre daha hesaplı

Kıbrıs’ın pahalı olduğu kanısı yaygın ancak Kıbrıs gece mekanlarının fiyatları ülkemizdekiler ile kıyaslandığında gerçekten çok daha hesaplı. Bazı kulüplere giriş ücretli ve genellikle bu ücrete bir içecek (alkollü ya da alkolsüz) dahil oluyor. Bazı mekanlara girişte ise herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor. İster giriş ücreti alan ister almayan mekanlara gidin emin olun ki dillere destan eğlenceleri gayet makul bütçeler ile yaşamanın tadını çıkartacaksınız.

Kıbrısta gece hayatı

Gazimağusa gece hayatı

Adanın turizm konusunda en popüler kentlerinden biri olan Gazimağusa bir turizm cennetinden beklenebileceği üzere çok sayıda eğlence mekanı barındırıyor. Kentin gece hayatı daha çok büyük kulüplerde yaşanıyor. Venüs Night Club ve White House Night Club şehrin en popüler eğlence mekanları.

Lefkoşa gece hayatı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Lefkoşa yıl boyu canlı bir şehir ve gece hayatı konusunda da gayet iddialı. Lefkoşa’da da sabaha kadar eğlenebileceğiniz mekanlar yer alıyor. Kentin en ünlü eğlence mekanları arasında Rose Afrodit Night Club ve Malişka Gece Kulübü sayılabilir. Bu arada Malişka Gece Kulübü gündüz de hizmet veriyor, yani gündüz saatlerinde de eğlenmeye devam etmek için burayı tercih edebilirsiniz.

Kıbrısta gece hayatı

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir