Kemerli Konak Boutique Hotel - genel

Kemerli Konak Boutique Hotel

Farklı yapısı ve dokusuyla adeta tarihe yolculuk yaptıran Kemerli Konak Boutique Hotel, Girne şehir merkezine sadece 15 dakika kadar uzaklıkta, Kıbrıs’ın Rum Köyü olan Zeytinlik’in tam kalbinde yer almaktadır. Ayrıca Ercan havaalanına 45 dakika mesafede bulunan otel ulaşım açısından en ideal oteller arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda Girne Kalesi, St.Hilarion Kalesi gibi önemli tarihi yapılara oldukça yakın olan Kemerli Konak, size unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor. İsmini, yakınında yer alan tarihi su kemerinden alan tesis, otantik bir ortamda lüks bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Kemerli Konak Boutique Hotel - gece

Kemerli Konak Boutique Hotel ve Odaları

Dağ ve deniz manzarasına sahip 38 odalı tek lüks butik otel olma özelliğine sahip olan Kemerli Konak Boutique Hotel, Kıbrıs evlerinin geleneksel mimarisi ile dizayn edilmiş, otantik bir görünüme sahiptir. Odaların her biri Şövalye odası, St. Hilarion odası, Girne odası gibi özel isimlere sahip olup, otelde 6 adet üç kişilik oda, 27 adet çift kişilik (7 tanesi twin) ve 3 adet aile/birleşebilen oda yer almaktadır.

Kemerli Konak Boutique Hotel - oda

Kemerli Konak Boutique Hotel ve Sunduğu Hizmetler

Oda kahvaltı konseptiyle hizmet sunan otelde Kıbrıs’ın geleneksel kahvaltısı sizlere en özel ve lezzetli şekilde hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra Kemerli Konak Boutique Hotel’in hemen yanında yer alan, enfes Kıbrıs mutfağının en seçkin örneklerinin yer aldığı Archway Restaurant bulunmaktadır. Öğle ve akşam yemeklerinizi keyifli bir şekilde burada yiyebilirsiniz.

Kemerli Konak Boutique Hotel - havuz

Kendine ait açık bir havuzu bulunan Kemerli Konak Boutique Hotel aynı zamanda şehir merkezine transfer hizmeti, merkezi ısıtma-soğutma ve kablosuz internet hizmeti de sunmaktadır. Akdeniz’in serin sularında keyifli zamanlar geçirmek isteyenler Girne’nin küçük kumlu plajını kullanabilirler. Küçük bir mevsimlik giriş ücreti bulunan bu plajda isterseniz jet ski ve şezlong da kiralayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Alagadi plajı ve Çatalköy plajı da oldukça popüler plajlardır ancak buraya ulaşım biraz uzak olacaktır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir