Hotel Sempati - havuz

Hotel Sempati

Tüm bildiklerinizi unutun bugüne kadar Kıbrıs’a dair duyduğunuz negatif bilgilerin büyük bir kısmının abartı olduğunu Hotel Sempati size gösterecek. Özellikle de Kıbrıs otelleri çok pahalıdır kısmını ele almak istiyorum. Kıbrıs’ta her bütçeye göre kaliteli bir otel bulmak mümkün. Özellikle de uçaklı Kıbrıs paketleriyle hayalinizdeki otelle birlikte ulaşımınızı da bir arada ekonomik olarak satın alabilirsiniz. Kıbrıs size hayallerinizin ötesinde bir tatil fırsatı sunuyor. Özellikle hem kalite hem de ekonomik bir arada olsun diyenler için müthiş tatil opsiyonları mevcut. Kıbrıs hem yurtdışına gitmek isteyenler hem de vize pasaport derdiyle uğraşmak istemeyenler için çok uygun. Aynı zamanda konuşulan dil de Türkçe olunca burada hiç yabancılık çekmeyeceksiniz.

Hotel Sempati

Ekonomik bir tatil hayal edenler için ise ismi kadar sempatik bir otel var

Hotel Sempati. Kıbrıs’In en gözde ve renkil şehri Girne’de ekonomik bir tatil arayanlar için Hotel Sempati ideal bir seçim. Girne’nin batısında stressiz ve ev konforu tadında bir şekilde geçirmek istemez misiniz? Denize yalnızca 100 mt. uzaklıktaki tesiste yerinizi almak için acele edin. Hotel Sempati hem cebinizi ehemde kalbinize hitap edecek. Araç Kiralama (Ücretli), Çamaşırhane (Ücretli), Doktor (Ücretli), İnternet kafe (Ücretli), Kablosuz İnternet Bağlantısı (Ücretli), Kuru Temizleme (Ücretli), Market (Ücretli), Oto Park (Ücretsiz) hizmetleri vardır.

Kıbrıs Para Birimi

Hotel Sempati Kıbrıs otelleri içinde ekonomik bir tatil arayanlara hitap etmektedir. Tesis yarım pansiyon konseptiyle hizmet verir. Denize yalnızca 100 metre mesafesi bulunan otelin aynı zamanda açık bir havuzu da bulunmaktadır. Burada dinlenip güneşin tadını çıkaracaksınız.

Hotel Sempati yıllardır Kıbrıs otelleri içinde kendine sağlam bir yer edinmiştir. İsmi kadar sempatik olan bu tesiste konaklamak için yerinizi hazır edin.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir