Girne Gece Hayatı - Girne

Girne Gece Hayatı ve Eğlence

Kıbrıs’ın popüler kenti Girne Akdeniz kıyısına kurulu en güzel ve hareketli şehirlerden biri olma özelliğini taşıyor. Kent dünyaca ünlü plajları, tarihi ve doğal güzellikleri, damakları şenlendiren lezzetleri kadar gece hayatı ile de tanınıyor. Kıbrıs tatilini çılgın gece eğlenceleri ile taçlandırmak isteyenler bu sebeple tercihlerini Girne’den yana kullanıyorlar.  Kentte farklı konseptlerde eğlence mekânları bulunsa da Girne gece hayatı daha çok kulüpleri ile biliniyor. Şehirde çok sayıda gece kulübü bulunuyor ve hem dünyanın dört köşesinden hem de ülkemizden insanlar Girne’ye giderek bu ünlü kulüplerde eğlencenin tadını çıkartıyorlar. Özellikle ülkemizden kısa süreli tatiller yapıp eğlenerek kafa dağıtmak isteyenler genellikle Girne’ye gitmeyi seçiyorlar.

En ünlü Girne gece kulüpleri

Girne’de 10 kadar ünlü gece kulübü bulunuyor, bu kulüplerin en ünlüsüyse Golden Girls Gece Kulübü. Bu kulüpte dans gösterileri yapılmasının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile de sizi gayet memnun edeceğinden hiç şüpheniz olmasın.  Girne’nin Lapta bölgesinde bulunan Midnight Gece Kulübü de şehrin popüler eğlence mekânlarından biri, eski ismi Zakkum Gece Kulübü olan mekân Girne gece hayatının önemli parçalarından biri. Karşıyaka ilçesinde bulunan Monamour Gece Kulübü de popüler bir mekân olmasının yanı sıra dans şovlarıyla unutulmaz bir gece yaşamak isteyenleri kendine çekmeyi başarıyor.

Girne gece hayatı sanıldığı kadar pahalı değil

Kıbrıs’ın dolayısıyla Girne gece hayatının pahalı olduğu düşünülüyor, ancak kentin mekanlarında yaşanan eğlencelerle, kaliteli hizmet ile birlikte düşünülünce aslında Kıbrıs gece hayatının da Girne gece hayatının da pahalı olduğunu söylemek haksızlık olur. Yazımızı bitirirken bazı kulüplere girişin ücretli bazılarınaysa ücretsiz olduğunu ekleyelim. Ayrıca Girne’de bu saydıklarımızdan başka birçok eğlence mekanının da sizi beklediğini de eklemeden geçmeyelim.

Girne Gece Hayatı

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir