Gazimağusa’da Gece Hayatı ve Eğlence - parti

Gazimağusa’da Gece Hayatı ve Eğlence!

Kıbrıs adasının en güzel liman kentlerinden birinde, unutulmaz bir tatile ne dersiniz? Gazimağusa otelleri ve gece hayatı ile yıllar geçtikçe gelişen ve güzelleşen bir yer. Bunun yanında, denizi, havası ve yeşili ile de biliniyor. Aradığınız hemen her şeyi kolayca bulabileceğiniz Gazimağusa’da gece hayatı ve eğlence arayanlar için kaleme alacağımız bu yazıda, kentin en iyi mekanlarını sıralamaya gayret edeceğiz.

Gazimağusa’da Gece Hayatı ve Eğlence

Siz de, her şey dahil, unutulmaz bir tatil yapmak isterseniz, Mağusa’nın en lüks otellerinde, erken rezervasyon fırsatlarıyla şimdiden rezervasyonunuzu yaptırarak, ilk adımınızı atabilirsiniz. Hazırsanız, gelelim mekanlara.

De Molay Bar

Gazimağusa’da Gece Hayatı ve Eğlence - de molay bar

700 Yıllık, tarihi bir binada, keyifli sohbetlere ve gurme lezzetlere ne dersiniz? De Molay Bar, Gazimağusa’nın en güzel mekanlarından bir tanesi ve tarihi ile dikkat çekiyor. Kent içerisindeki en kaliteli müzikleri çalan, en güzel kahveleri sunan, personeli sıcak ve bolca eğlenebileceğiniz bir yer arıyorsanız; De Molay Bar’a mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz.

Ek olarak, Kıbrıs’ın en geniş bira portföyünün de bu barda olduğunu hatırlatalım.

Cafe Inn Lounge

Gazimağusa’da Gece Hayatı ve Eğlence - Cafe Inn Lounge

Gazimağusa’da gece hayatı ve eğlence için gidebileceğiniz en güzel mekanlardan bir diğeri de Cafe Inn Lounge. Güler yüzlü personelleri, sıcak ve samimi ortamı, canlı müzik etkinlikleri de bilinen bu mekanda; bilhassa Cuma ve Cumartesi gecelerinin harika olduğu söyleniyor. Karaoke etkinliklerinden Kıbrıs’ın ünlü müzisyenlerinin canlı performanslarına kadar pek çok şeyi, burada bulabilmeniz mümkün.

Monks Inn

Gazimağusa’da Gece Hayatı ve Eğlence - Monks Inn

Gece veya gündüz fark etmeksizin gidebileceğiniz, Mağusa’nın en güzel publarından bir tanesi de Monks Inn. Kokteylleri ile meşhur bu mekanda, salt alkol almak yerine, kokteylleri mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Kıbrıs’ın ortalama fiyatlarının da altında pek çok ürüne sahip olan, zengin menüsü ve samimi personelleri ile Monks Inn, keyifli sohbetler için iyi bir seçim olacaktır.

The North Bar & Bistro

Gazimağusa’da Gece Hayatı ve Eğlence - The North Bar & Bistro

Gazimağusa’da gece hayatı ve eğlence istiyorsanız, bir akşam uğrayabileceğiniz yerlerden bir diğeri de The North Bar. Sabahları zengin kahvaltı ve bistro seçenekleri ile hizmet veren, güneş battığında ise harika bir bara dönüşen The North içerisinde; Salı akşamları karaoke geceleri ve diğer günlerde de özel etkinlikler düzenleniyor. Siz de, tatiliniz süresince bir akşam uğrayarak, şansınıza güvenebilir ve The North içerisinde bolca eğlenebilirsiniz.

Fiyatlar Hakkında

Gazimağusa, yıllar geçtikçe gelişen bir liman kenti olsa da burada, Türkiye’de gideceğiniz herhangi bir bistro ya da barda ödeyeceğiniz hesabın neredeyse yarısını ödeyerek ayrılabilmeniz mümkün. Yeme ve içme konusunda, oldukça ucuz bir ada olan Kıbrıs’ta, sadece yukarıdaki önerilerimizden birinde değil, herhangi bir yerde de standart fiyatlar geçerli olmaktadır. Kısaca, Kıbrıs’ın yeme içme konusunda Türkiye’ye nazaran görece ucuz bir yer olduğu belirtilebilir.

Gazimağusa’da Gece Hayatı ve Eğlence - coctail

Nerede Konaklayabilirsiniz?

Sadece kimliğinizle giriş yapabileceğiniz, herhangi bir şekilde vize ya da pasaport gerektirmeyen Kuzey Kıbrıs’ta, eğlenebileceğiniz ve gece hayatını doyasıya yaşayabileceğiniz pek çok mekan var. Gazimağusa, bir liman kenti olarak pek çok bar ve bistroya sahip. Konaklama konusunda ise, bu kentte pek çok tematik otelin mevcut olduğu belirtilebilir. Dilerseniz lüks olmayan, butik herhangi bir otelde, ekonomik bir tatil yapabilir; dilerseniz denize sıfır Gazimağusa otelleri ile, hem eğlenceye hem de dinlenceye doyabilirsiniz.

Pek çok Gazimağusa otelinin yaz sezonu için sunduğu erken rezervasyon kampanyaları mevcut. Bunlara da mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyor ve tatilinizde sizlere iyi eğlenceler diliyoruz!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir