Gazimağusa Port View Hotel - oda

Gazimağusa Port View Hotel

Kıbrıs’ın güzelliklerini henüz keşfetmemiş olanlar için bu sene yaz tatilinizi iyi değerlendirmenizde fayda var. Kıbrıs cennetten bir köşe hem doğa hem de turistik yönleriyle tam bir tatil cenneti. Kıbrıs otelleri dünya standartlarında otelleridir. Kaliteyi en güvenli ellerde en iyi şekilde Kıbrıs’ta yaşayacaksınız. Günden güne diğer tatil rotaları içinde şöhreti hızla yayılan Kıbrıs dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından binlerce insanı ağırlıyor. Kıbrıs turlarıyla Kıbrıs’ın en keyifli noktalarında Kıbrıs tarihini keşfe çıkabilirsiniz. Bu yazımızda size Gazimağusa Port View Hotel hakkında bilgi vereceğiz.

 

Kıbrıs’ta kalite, konfor ve eğlenceyi arıyorsanız çok seveceğiniz bir tesis var. Tarihi Gazimağusa şehrinde konforlu bir konaklama ve kaliteli bir hizmet istiyorsanız eğer Port View Hotel beklentilerinizi karşılayacak bir tesis olarak karşınıza çıkıyor. Yeni inşa edilen Port View Hotel, 59’u standart ve 11’i suit odadan oluşan kaliteli ve konforlu bir anlayışla karşınıza çıkıyor.

Mağusa şehir merkezine 4, Ercan Havalimanı’na ise 45 km. mesafede yer alan Port View Hotel “Misafirlerin memnuniyeti bizlerin mutluluğudur” ilkesi ile yola çıkarak özellikle toplantı ve konferans salonları ferah, sakin ve algılanabilir konsepti son derece keyifli ve başarılı toplantılar için misafirlerin emrine her zaman açıktır. Yarım pansiyon konseptiyle hizmet veren tesiste aynı zamanda kapalı bir yüzme havuzu ve spa & güzellik merkezi de bulunur. Port View Hotel’de keyifli bir konaklama yapmak için uçaklı Kıbrıs paketleriyle rezervasyonunuzu yaptırın. Kıbrıs’ın en güzel olanaklarından gönlünüzce faydalanın

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir