Doğru Bikini Nasıl Seçilir - Sahilde Koşan Kadın

Doğru Bikini Nasıl Seçilir?

Doğru Bikini Nasıl Seçilir?

Doğru Bikini Nasıl Seçilir? Yazın gelmesiyle birlikte, birçok kişinin deniz, kum ve güneş sevdası tekrar körüklenmiş durumdadır. Tatile çıkma hayalleri kurulurken, eş zamanlı bir şekilde giyilecek mayo ve bikini modelleri de dikkat çeken konular arasında yer almaktadır. Tatil için en uygun mayo ve bikini tercih etme işi genellikle bayanların müdahil olduğu bir durumdur. Kimileri çok renkli mayo ve bikinileri tercih ederken, kimileri de  koyu renklerin üzerinde durmaktadır. Koyu renklerin asaleti ya da renkliliğin sevecenliği ile denizlerde boy gösteren kişiler vücutların fitliğine de mayo ve bikini seçimi kadar önem vermektedir. Ne yapılırsa yapılsın vücudun belli kısımlarındaki kiloları veremeyen kişiler ise, bunu doğru bikini ya da mayo seçimi yaparak kilolarını kolayca gizleyebilmektedir.

Doğru bikini nasıl seçilir

Doğru Bikini ya da Mayoyla Çok Şık Olabilirsiniz

Doğru bikini ve mayo seçimi yaparak çok güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle vücudunuzu iyi tanımanız gerekmektedir. Yanlış seçimler, olduğunuzdan daha kötü görünmenizi ve başkalarının kötü bakışlarına maruz kalmanıza neden olmaktadır. Vücut tiplerine göre, yüzücü, straplez,  ipli gibi mayo ve bikini modelleri bulunmaktadır. Beli kalın ve küçük göğüslü olan kişiler, göğüslerini toparlayan modelleri tercih etmelidir. Eğer ki kalçalar geniş ise bu durumda kemerli modeller tercih edilmelidir. Tam aksine dar kalçalı bir vücut tipine sahipseniz bel dekoltesi olan modeller tercih edilebilmektedir.  Geniş omuzlarınız ve balık etli bir vücudunuz var ise düşük belli modeller dışındaki modelleri tercih edebilirsiniz.

Doğru bikini nasıl seçilir

Balayı İçin bikini Önerisi

Yeni evlenen çiftlerin belki de en çok hayalini kurduğu şey balayı dönemidir. Balayını çok güzel bir yerde geçirmek istemek şüphesiz en büyük hakkınız. Böyle bir zamanda da vücudunuzun nasıl göründüğünü değil, eşinizle geçireceğiniz güzel zamanları düşünebilirsiniz. Ama yine de  vücudu da geri plana atmamak gerekmektedir. Kıbrıs gibi güzel bir tatil beldesini tercih etmiş iseniz, bir adım öndesiniz demektir. Çünkü Kıbrıs balayı geçirmek isteyen çiftler için ideal bir yerdir. Girne’de tarihi yerleri gezebilir, dalış yapabilir, savaştan kalan izleri sevdiğiniz kişiyle keşfedebilirsiniz.

Doğru bikini nasıl seçilir

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir