Deniz Kızı Royal Hotel - plaj

Deniz Kızı Royal Hotel

Tıpkı kardeş oteli Deniz Kızı gibi Girne’de yer aır Deniz Kızı Royal. Girne’nin kalbinde eşsiz doğası ve kalitesiyle sizi kendine hayran bırakacak. Deniz Kızı Otel’le aynı alanda yer alan Deniz Kızı Royal’de unutulmaz bir tatil yaşarsınız. Tıpkı diğer Deniz Kızı Hotel gibi yarım pansiyon konseptiyle hizmet verir. Deniz Kızı Royal Hotel ’de Kıbrıs’ın eşsiz doğasının tadını çıkarırsınız.

Deniz Kızı Royal Hotel

Üstün Hizmet Anlayışı

Otelin hizmetleri arasında Açık Restoran, Araç Kiralama (Ücretli), Butik (Ücretli), Doktor (Ücretli), Fotoğrafçı (Ücretli), Kuaför (Ücretli), Kuru Temizleme (Ücretli), Market (Ücretli), Telefon / Fax Hizmeti (Ücretli) sayılabilir. Kuzey Kıbrıs’ın ve Girne’nin en ünlü plajlarından biri olan Denizkızı Beach, altın kumsalıyla ve berrak deniziyle misafirlerine eşsiz bir yaz tatili sunar. Şezlong, şemsiye, kabin, duş, araç park vb. hizmetler otel müşterilerine ücretsizdir.

Deniz Kızı Hotel

Kıbrıs otelleri deyince yılların birikimi ve hizmet anlayışıyla müşterilerini mutlu eden Deniz Kızı Royal’de muhteşem dizayn edilmiş odalardan ve keyifli otel olanaklarından gönlünüzce faydalanın. Muhteşem bir havuza ve plaja sahip olan Deniz Kızı Royal size kaliteli bir tatil nasıl olur gösterecek. Bu yaz planlarınıza Deniz Kızı Royal’i ekleyin ve pişman olmayın.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir