Büyük Anadolu Girne Hotel

Büyük Anadolu Girne Hotel

Kıbrıs Girne’nin en özel yerlerinden birinde yer alan Büyük Anadolu Girne Hotel bir yanında çam ormanı, bir yanında deniz, bir yanında da muhteşem bir dağ manzarası ile hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirecek. Ercan Havalimanına 35 km, Girne şehir merkezine 1 km mesafede olan tesis tatilcilerin gözdesi konumundadır. Şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Büyük Anadolu Girne Hotel ile kentin güzelliklerini keşfedebilir, restoran, cafe ve barları gezip keyif yapabilirsiniz.

Büyük Anadolu Girne Hotel

Büyük Anadolu Girne Hotel ve Sunduğu Hizmetler

Toplamda 70 oda kapasitesine sahip otelde odalar standart oda, köşe suit ve senior suit olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Tesis oda + kahvaltı ve yarım pansiyon konsepti olmak üzere iki ayrı şekilde hizmet vermektedir. 30.000 m2’lik alan üzerine kurulu olan Büyük Anadolu Girne Hotel’de kapalı ve açık restoran, açık havuz, bar, araç kiralama ve doktor hizmetleri bulunmaktadır. Restoranda farklı mutfaklara ait eşsiz lezzetleri tadabilir, barında sunulan alkollü ve alkolsüz her türlü içecekle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Büyük Anadolu Girne Hotel - restoran

Şehrin merkezinde olan Kıbrıs otelleri içinden Büyük Anadolu Girne Hotel isteklerinizi karşılayabilecek düzeydedir.

Büyük Anadolu Girne Hotel’in kendine özel bir plajı bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki otelin denize uzaklığı 3 km’dir. Anlaşmalı bir plajı olan otelden yaz aylarından sıklıkla plaja ücretsiz servis imkanı vardır. Otelin açık havuzundan da gönlünüzce yararlanabilirsiniz. Kıbrıs bölgesinde bulunan en temiz ve en büyük havuz bu otelde bulunmaktadır. Eşsiz havuzu ile tatile keyif katmak mümkün olacaktır. Büyük Anadolu Hotel’in sunduğu bir diğer bir avantaj ise organizasyon hizmetidir. Tatil yapmak değil de düğün, nişan gibi özel günleri gerçekleştirmek için özel alanlara sahip olan otel unutulmayacak anlara imza atmaktadır.

Kıbrıs’ta ekonomik ve keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız eğer tercihinizi Büyük Anadolu Girne Hotel’den yana kullanabilirsiniz. Uçaklı Kıbrıs paketleri ile Kıbrıs otellerinde yerinizi almak için acele edin.

Büyük Anadolu Girne Hotel - havuz

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir