Oscar Park Hotel - Havuz ve Genel Görünüm

Balayında Kıbrıs Otelleri

Evlilik sezonu açılıyor ve çiftler şimdiden balayı için tatil planları yapmaya başladı. Balayı tatili için en doğru adres hem ekonomik hem de konforlu bir tatil fırsatı sunan Kıbrıs’tır. Kıbrıs hayallerinizin ötesinde bir balayı yaşamanıza imkan verir. Kıbrıs otelleri hem tatil için hem de balayı için muhteşem alternatifler sunarken, Kıbrıs gerek doğası gerekse tarihi ve kültürel özellikleriyle her daim ideal bir tatil noktası oluyor. Bu yazımızda Balayında Kıbrıs Otelleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Bir cennet: Balayı için Kıbrıs otelleri

Doğası ve konumuyla muhteşem bir Akdeniz adası

Neden balayı otelleri için Kıbrıs’ı tercih etmeniz gerektiğini ise şöyle açıklayabilirim: Kıbrıs doğası ve konumuyla muhteşem bir Akdeniz adasıdır. Kıbrıs’ta bulunan oteller konforuyla ve balayı çiftlerine sunduğu imkanlarla balayı çiftlerinin gözdesi olmaya hak kazanıyor. Evliliğin en tatlı kısmı olan balayını kusursuz bir şekilde geçirmek isteyen çiftler balayı otelleri için Kıbrıs’ı tercih ediyor. Kıbrıs balayı otelleri odaya kahvaltı servisi, oda süslemesi, odaya ikramlar (meyve ve şarap), müsaitliğe bağlı erken giriş, turndown, müsaitliğe bağlı üst kategori oda, odaya gazete servisi, özel bornoz havlu, spa indirimi gibi güzellikleri balayı çiftlerine sunuyor. Balayı çiftleri Kıbrıs’ta kendilerini çok özel hissediyor.

Bir cennet: Balayı için Kıbrıs otelleri

Sevdiğiniz insanla unutulmaz bir balayı geçirmek istiyorsanız tercihinizi Kıbrıs balayı otellerinden yana kullanmalısınız. Kıbrıs balayı için yalnızca yazları değil her mevsim uygun. Yılın büyük 4/3ünün güneşli geçtiği ülkede hem içiniz hem dışınız ısınacak. Kıbrıs’ı tercih eden balayı çiftleri sonrasında tatil planları belirlerken de bu destinasyondan vazgeçemiyor.

Kıbrıs’ta bulunan otellerin yüzde doksanı beş yıldızlı ve konforlu lüks oteller. Seçim yaparken bu açıdan epey zorlanacaksınız. Balayı için de tatil için de en ekonomik yoldan tatil yapmak için uçaklı Kıbrıs paketlerine göz atın. Kıbrıs turları ile unutulmaz bir deneyim yaşayın.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir