Elexus Hotel & Resort & Casino & SPA - giriş

Alternatif Kıbrıs Tatili

Yavru vatan Kıbrıs’ı sevmeyen var mı? Kıbrıs hem bizden hem de Avrupa’dan birçok özellik taşıyan modern bir ülkedir. Huzur dolu ve güvenli bir ülke olan Kıbrıs’a gitmeniz çok kolay. Kıbrıs otelleri için şimdiden bakınmaya başlayabilirsiniz. Kıbrıs Trük vatandaşlarından pasaport ve vize istemiyor, T.C. nüfus kağıdınızla ülkeye kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Kıbrıs otelleri, Kıbrıs turları ve uçaklı Kıbrıs paketleri için bu yaz tatilinizi planlamaya başlayın. Uçaklı Kıbrıs paketleri çok daha avantajlı, çok daha ekonomik. Bu yüzden size Alternatif Kıbrıs Tatili konusunda bir yazı hazırladık.

Hem cebinize, hem keyfinize uygun Kıbrıs otelleri

Kıbrıs muhteşem doğasıyla başınızı döndürecek bir ülke.

Akdeniz ikliminin tüm güzelliğinin gözler önüne serildiği ülkede dilediğiniz aktiviteyi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Su sporları, doğa sporları, trekking, rüzgar sörfü… daha bir çok sporu gerçekleştirme şansını burada yakalayabilirsiniz. Kıbrıs turları ile bir tatilden çok daha fazlasını yaparsınız. Hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirin. Doğası dışında tarihi yönden de bir hayli güçlü olan Kıbrıs’ta geçmişten günümüze gelen yüzlerce eseri görebilirsiniz. Kıbrıs otelleri, balayı otelleri, balayı turları ve uçaklı Kıbrıs turları için aramalara başlayın.

Lefkoşa’da mutlaka görmeniz gereken yerler!

Kıbrıs’a kadar gittikten sonra Kıbrıs lezzetlerini yemeden dönmemelisiniz. Kleftiko, Molehiya, Kolakas, Pirohu, Şeftali Kebabı, Küp Kebabı Kıbrıs’ın en sevilen lezzetlerindendir. Özellikle hellim peyniri ve onunla yapılan lezzetler kesinlikle denemeniz gereken lezzetlerdendir. Buradan ayrılırken hellim peyniri de götürmeyi unutmayın.

Kıbrıs otelleri dünya standartlarında mükemmel otellerdir. Müşterilerinin memnuniyetine her şeyden daha çok önem veren Kıbrıs otelleri içinden size en uygun olanı seçmek için daha çok ertelemeyin. Bu sene tatilinizi Kıbrıs’ta geçirin pişman olmayacaksınız.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir