oasis-hotel-girne-genel

Oasis Hotel Girne

Girne’nin en güzel muhiti olarak bilinen ve Kıbrıs’ın güzide mekanı olan Bellapais’te yer alan Oasis Hotel Girne şehir merkezine 2 km, Ercan Havalimanına ise 35 km mesafede bulunmaktadır. 2018 yılında yapımı tamamlanmış olan Oasis Hotel, 30 odalı bir tesis olup kaliteli personeli ile bir aile havasında tatil geçirme imkanı sağlamaktadır.

Oasis Hotel Oda Tipi ve Özellikleri

Oasis Hotel 22 adet standart, 8 adet de bungalov olmak üzere toplamda 30 oda ve 73 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarda tv (uydu), saç kurutma makinesi, telefon, minibar, emniyet kasası, duş, merkezi ısıtma-soğutma, internet bağlantısı, usb girişli şarj soketi bulunmaktadır. Odalar french balkonlu olup genellikle odalarda deniz manzarası hakimdir.

Oasis Hotel - oda

Otelin Genel Hizmetleri

Yarım pansiyon olarak hizmet veren Oasis Hotel, konusunda uzman aşçılar ve servis personelleri ile açık büfe kahvaltı ve set menü şeklinde akşam yemeği imkanı sunmaktadır. Kendine ait bir plajı bulunmayan otelin bir adet açık havuzu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz olarak plaja ulaşma imkanı da sunmaktadır.

Otelin her alanında ücretsiz olarak kablosuz interneti kullanabilirsiniz. Eğer otele araç ile geldiyseniz tesis ücretsiz olarak kullanabileceğiniz geniş bir otoparka sahiptir. 30 adet oda sayısı ile butik bir otel formatında hizmet sağlamaktadır.

Günün her saatinde  alkollü ve alkolsüz içecek bulabileceğiniz bir bara sahiptir, konaklamalar yarım pansiyon olduğu için bar hizmeti ücretli olarak sağlanmaktadır. Oasis Hotel butik bir otel olduğundan evcil hayvan kabul etmemektedir. Hava şartları göz önünde bulundurularak kapalı restoran hizmeti sunulmaktadır. oasis hotel restoran

Otel iş toplantıları için yeterli düzeyde ve büyüklükte konferans salonuna sahiptir. Bunun yanı sıra çamaşırlarınızı yıkatabileceğiniz bir çamaşırhanesi bulunmakta fakat çamaşırhane hizmeti de ücretli olarak sunulmaktadır. Geniş ve içecek açısından zengin bir lobi bara sahip olup bu bar hizmeti ücretlidir. Oasis Hotel misafirlerin izlemesi için bir TV odası bulunmaktadır. Yemek hizmetleri açısından yarım pansiyon hizmeti verilmektedir. Akşam yemeği set menü şeklindedir, tüm içecekler ücretlidir, kahvaltı ise açık büfe şeklindedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir