Merit Aphrodite Hotel - havuz

Merit Aphrodite Hotel

Kıbrıs – Girne’de yer alan tesis Lapta oteller bölgesinde olarak şahane yapısal görünümü ile hizmetlerini sunmaktadır. Girne’nin mavi ve beyaz görselliğini taşıyan otel merkeze 8 km aralığına sahiptir. Görsel ihtişamı bakımından tesisin içinde plaj konsepti bulunmakta olup, denize ise mesafesi 250 – 300 metre olmaktadır. Merit Aphrodite Hotel alanı her şey dahil düzenlemeleri bakımından ilgi çeken konum aralıkları ve özel konseptleri ile çocuklu ailelerinde konaklama imkanlarına dayalı hizmet sağlamaktadır. Tatil için hem görsel hem de hizmetleri ile beğenilen otel tesisi aynı zamanda balayı çiftlerine de olanaklar sunmaktadır. Deniz görsellerinin yakınında bulunan otel tesisi misafirlerine yarım pansiyon şeklinde hizmet sağlamakla birlikte sabah kahvaltısı dışında restoran hizmeti ile ücretli sunumları bulunmaktadır.

Merit Aphrodite Hotel - havuz genel

Merit Aphrodite Hotel Olanakları

Otel tesisi konaklama alanında çok fazla olanağı bir tutmakla birlikte misafirlerine özenli sunumlar sağlamaktadır. Konaklama çerçevesinde 24 saat resepsiyon hizmeti veren otelin fonksiyonel sunumları restoran, açık havuz, wireless internet olmak üzere ücrete tabi tutulan olanakları da yer almaktadır. Merit Aphrodite Hotel hizmetlerinde olası rahatsızlıklara karşı doktor, çamaşırhane hizmetleri, A la Carte Restaurant vb. gibi sunumlar ücretli olarak sizlere aktarılmaktadır. Otel tesisi özellikle küçük misafirlerine yönelik bebek bakımı ve özel çocuk bakımı gibi faaliyetleri de kapsamakta olup, güzel tatil olanakları sunmaktadır. Yerleşim alanı bakımından oldukça etkileyici olan otel tesisi yer, yer balayı çiftlerini de ağırlamaktadır.

Merit Aphrodite Hotel - oda

Merit Aphrodite Hotel İçi Hizmetlere Dahil Harika Tatil

Kurumsallık çerçevesinde hizmet olanaklarını sağlayan otel tesisi, muazzam lezzetleri ve güvenilir sunumları sayesinde ailelerin tercihleri arasında bulunan noktalardan olmaktadır. Merit Aphrodite Hotel yetkilileri sıra dışı güzellikleri taşıyan mevkiinde konaklama için çocuk, aile ve balayı konseptlerini her türlü modern hizmetlerle sağlamaktadır. Çiftlere özel oda süslemesi sağlayan otel tesisi ikramları ile de balayı içeriklerini göz ardı etmemektedir. Son derece avantajlı oda içleri ile konaklama anında pürüz oluşmamasını sağlayan otel tesisi Ercan havalimanına sadece 45 km uzaklıkta olarak ulaşım rahatlığı sunmaktadır. Bu oteli tercih edenler dönüş yollarında oldukça memnun kalmaktadır.

Merit Aphrodite Hotel - cafe

Share