Kıbrıs'ta yaşayan kültürler - Hediyelik Kıbrıs Harita Magneti

Kıbrıs Sizi Bekliyor

Kıbrıs’ta tatilinizi hala planlamadınız mı? Eğer öyleyse sizi ikna edecek Kıbrıs güzelliklerinden bahsetmenin zamanı geldi. Kıbrıs her yönden tatil için mükemmel bir seçim. Kıbrıs binlerce yıllık tarihi, muhteşem doğası ve tatil olanaklarıyla insanları kendine çeken dev bir mıknatıs gibi. Yılın dört mevsimi yumuşacık bir havanın kendini gösterdiği Kıbrıs’ta unutamayacağınız bir tatil geçireceksiniz. Bu yaz Kıbrıs Sizi Bekliyor.

Bu yaz Kıbrıs'ı tercih ederek tatilin tadına varın

Kıbrıs’a gitmek için daha fazla neden bekleyesiniz?

Ülkeye Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları kimlik kartlarıyla kolayca giriş yapabiliyor. 1 ila 1,5 saat arasında hava yoluyla ülkeye giriş yapabilir ya da Mersin’den arabalı feribotla geçebilirsiniz. Uçaklı Kıbrıs paketleri ile hem konaklamanızı hem de uçuşunuzu çok ekonomik fiyatlara getirebilirsiniz. Ülkenin özellikle Kuzey bölgesinde bulunan doğal güzellikler görülmeye değer. Ülkenin Karpaz bölümü cennetten bir manzara gibi. Binlerce çeşit canlı burada yaşıyor. Karpaz eşekleri bölgenin simgesi. Bu bölgede bulunan plajlar ise caretta carettaların yumurtlama bölgesi.

Renkli bir dünya kıbrıs

Doğanın yanında tarihin güçlü yanını da taşıyan adada birbirinden değerli tarihi eserleri görmeden buradan ayrılmayın. Kıbrıs otelleri ise burada tatil yapmaya doyamayacağınız cazibeleriyle misafirlerini bekliyor. Birbirinden konforlu ve eğlenceli olanaklara sahip olan Kıbrıs otelleri içinden bütçenize ve aradığınız kriterlere göre bir seçim yapabilirsiniz. Bunun için güvenilir seyahat acentelerini tercih etmelisiniz. Erken rezervasyon fırsatları için en iyi dönem şimdi. Birbirinden güzel Kıbrıs otelleri, uçaklı Kıbrıs paketleri ve Kıbrıs turları en cazip fiyatlarla ve ödeme seçenekleriyle satışta. Tatilinizi şimdi ayarlayın sonra sırtınızı arkanıza güzelce yaslayın.

Share