Gazimağusa Lezzet Mekanları - Akdeniz Lezzetleri

Gazimağusa Lezzet Mekanları

Gazimağusa Lezzet Mekanları

Gazimağusa gerek tarihi dokusu, eşsiz sahil şeridi ve tatil imkanları, gerek ise lezzet mekanları ile hem ruhunuza hem de midenize hitap edecek nitelikte bir Kıbrıs şehridir. Şimdi gelin sizinle Kıbrıs’ın güzel şehri Gazimağusa’da bulunan lezzet duraklarını mercek altına alalım.

Rahatlıkla doyabileceğiniz, porsiyonlarının fiyatla kıyaslandığında yeterli olduğu söylenebilecek bir liste ortaya çıkıyor. Buna bağlı olarak aslında birkaç temel yiyecek türünün popüler olduğu görülüyor fakat yine de midye, tantuni, kokoreç gibi yiyecekler de döner ve balık gibi yiyeceklerle ülkemizdeki fiyatlara yakın tutuluyor.

Gazimağusa Lezzet Mekanları

Gazimağusa’da Yer Alan Mekanlar

Gazimağusa bünyesinde yoğun bir şekilde denize sıfır mekanlarda balık restoranı olduğunu söylemek mümkün değil. Tamamen lezzeti ve bu lezzet karşılığında ödenecek olan ücretiyle dikkat çekmeye başlamış olan mekanlar aşağıdaki listede kendine yer buluyor. Her birinde Türk Lirası para birimi geçerli ve ülkemizin lezzetlerine yer veriliyor. Genel yapı itibariyle salataları, tatlıları ve et yemekleri son derece kaliteli olan kurumlarda olumsuz yorumlarla karşılaşılmıyor. Rahatlıkla ulaşılabilecek, fiyat olarak lezzetin karşılığına uygun,  hijyenik olduğu bilinen mekanlar arasında şu mekanlar gösterilebilir. Türkiye’de direkt olarak ilgi görmeye devam eden, uzun yıllar boyunca adını duyurmuş olan kurumların burada bir bayiliği bulunmuyor, fakat yine de aşağıdaki lezzet mekanları keşfine çıkarak yemek yiyebilirsiniz.

Shakespeare Cafe

Armağan Döner

Gonca Restaurant

Eziç Mağusa

The Palm House

Gazimağusa Lezzet Mekanları

Palm House

Köşem Kebap Döner

Temel Reis Restaurant

Aspava Restaurant & Bar

D & B Cafe

Bol Kepçe Restaurant

Rima Cafe

360 Bar & Restaurant

Burger City

Chinese Fast Food

Ekor Premier

Kalkan Restaurant

Agora Restaurant

Hangi Restorana Gitmeliyim?

Özellikle balık restoranları müşterilerine tamamen taze balıklar sunarken aynı zamanda alkol servisi yapabiliyor. seyahatlerinizde ve iş yemeklerinizde istediğiniz her zaman için ulaşabileceğiniz bu kurumları tercih edebilir, zengin yemek menüsünden istediğinizi seçerek uygun fiyatı sayesinde tüketebilirsiniz. Otantik mekanların ağırlıklı olduğu bölgede Kıbrıs turları sonucunda her bir mekanın müşteri sayısında artış görülmüştür. Gazimağusa’da bulunan birbirinden ünlü ve kaliteli lezzet mekanları bünyesinde güzel bir ziyafet çekmek için Kıbrıs turları ile bu güzel tarihi şehri keşfe yola çıkın.

Gazimağusa Lezzet Mekanları

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir