Eğlencenin adresi Kıbrıs tatili - Kıbrıs Sanatçılı Oteller

Eğlencenin adresi Kıbrıs tatili

Eğlencenin adresi Kıbrıs tatili

Kıbrıs tatili hakkında bir çok söylenti olsa da yıl boyunca tatilin tadına varabileceğiniz nadir yerlerden birisi. Kıbrıs’ın çok popüler bir tatil ve gezi rotası olduğu herkesçe bilinen bir gerçek. Akdeniz’in en güzel adaları arasında yer alan Kıbrıs daha çok yaz tatilleri ile özdeşleştirilse de aslında yılın on iki ayı boyunca çok hareketli ve yaz tatillerinin yanı sıra farklı konseptlerdeki tatillerin de gözde destinasyonlarından biri.  Özellikle sanatçılı otel konsepti ile hizmet veren oteller yıl boyunca binlerce insanı kendine çekmeyi başarıyor.

Eğlencenin adresi Kıbrıs tatili - Kıbrıs gece hayatı

Sanatçılı oteller yılbaşı tatillerinin vazgeçilmezi

Kıbrıs’ın en yoğun ziyaretçi akınına uğradığı dönemlerden biri de yılbaşı. Ülkemizin ünlü sanatçılarının birçoğu yılbaşı gecesi Kıbrıs’ın lüks otellerinde sahne alıyor ve bu sebeple Kıbrıs uzun yıllardan beri Türklerin yılbaşı tatillerinin vazgeçilmez rotalarından biri konumunda.  Birçok tur firması Kıbrıs yılbaşı turları ile sanatçılı otellerde makul fiyatlarla keyifli bir yılbaşı gecesi ve tatili yaşama olanağı sunuyor ve bu sayede herkes yeni yıla bu güzel Akdeniz adasında ünlü seslerin şovları eşliğinde girme şansı yakalıyor.

Eğlencenin adresi Kıbrıs tatili - Sanatçılı Oteller

Yaz aylarında da eğlencenin adresi Kıbrıs

Adada yaz boyunca da ünlü sanatçıları izleme olanağı sunan sanatçılı oteller bulunuyor. Beach club konseptine sahip otellerde yalnızca geceleri değil gündüzleri de deniz ve güneşle buluşurken ünlü sanatçıları izleyerek eğlenme ayrıcalığı yaşanabiliyor. Son yıllarda özellikle gençler arasında çok popüler olan plaj partileri için de en doğru adres tabi ki büyülü Akdeniz adası Kıbrıs.

Eğlencenin adresi Kıbrıs tatili - Kıbrıs Cage Club

Balayında da sanatçılı oteller tercih ediliyor

Kıbrıs balayı tatili konusunda en yoğun talebi gören noktalardan biri ve yeni evli çiftler de balayı tatili için sanatçılı otelleri tercih ediyor.  Kıbrıs sanatçılı otel tatili ile evliliklerinin ilk günlerini hem romantik hem de eğlenceli geçirmek isteyen çiftler için en makul seçenek Kıbrıs’ın sanatçılı otelleri olmaya devam ediyor.

Eğlencenin adresi Kıbrıs tatili - Kıbrıs gece kulüpleri

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir