Deniz Kızı Hotel

Deniz Kızı Hotel

Kuzey Kıbrıs’ın kalbi Girne’de bulunan Deniz Kızı Hotel, bulunduğu bölgenin en güzel kumsallarına sahip koyunda yer alıyor. Yaklaşık 40 yıla aşkındır müşterilerine huzurlu ve kaliteli bir tatil vadediyor. Deniz Kızı Hotel’de unutulmaz bir tatil geçireceksiniz. 40.000 m2 alana kurulu tesisin 57 adet odası bulunuyor. Yarım pansiyon konseptiyle hizmet veren Deniz Kızı Hotel 150 metre uzunluğundaki sakin denizi bulunmaktadır. Yarı olimpik yüzme havuzu ve spor merkeziyle eğlenceli ve aktif bir tatilin kapılarını aralıyor.

Deniz Kızı Hotel

Otelin hizmetleri

Otelin hizmetleri arasında Açık Restoran, Araç Kiralama (Ücretli), Butik (Ücretli), Doktor (Ücretli), Fotoğrafçı (Ücretli), Kuaför (Ücretli), Kuru Temizleme (Ücretli), Market (Ücretli), Telefon / Fax Hizmeti (Ücretli) sayılabilir. Kuzey Kıbrıs’ın ve Girne’nin en ünlü plajlarından biri olan Denizkızı Beach, altın kumsalıyla ve berrak deniziyle misafirlerine eşsiz bir yaz tatili sunar. Şezlong, şemsiye, kabin, duş, araç park vb. hizmetler otel müşterilerine ücretsizdir. Aynı zamanda küçük büyük herkese göre olan 33 metre uzunluğu ve 0.70 m ile 2.20 m arasında değişen derinliğiyle yarı-olimpik havuzda keyif çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte 70 cm derinliğindeki çocuk havuzunda da çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Deniz Kızı Hotel

Deniz Kızı Hotel hem ruhunuzu hem de bedeninizi rahatta ve formda tutabileceğiniz imkanlara da sahiptir. Fitness salonu, sauna, buhar odası, jakuzi ve aromatik masajlarla kendinizi şımartabilirsiniz. Kıbrıs’ta unutulmaz bir tatil yapmak için Deniz Kızı Hotel’i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir