Bu sene Kıbrıs ekonomik tatil için en iyi adres! - Kıbrıs Gezilecek Yerler

Bu sene Kıbrıs ekonomik tatil için en iyi adres!

Bu sene Kıbrıs ekonomik tatil için en iyi adres!

Ülkemizde uzun yıllardan beri tatil kavramı ile özdeşleşmiş destinasyonlardan biri Kıbrıs. Bu güzel Akdeniz adasında her bütçeye uygun tatil yapma fırsatları sunuluyor. Kıbrıs ekonomik tatil açısından son derece zengin bir otel kataloğuna sahip ve bu da her geçen yıl özellikle ülkemizden çok daha fazla sayıda tatilcinin Kıbrıs’ı tercih etmesini sağlıyor.

Bu sene Kıbrıs ekonomik tatil için en iyi adres! - Kuzey kıbrıs plajları

Erken rezervasyon ile daha ekonomik tatil imkânı

Son yıllarda tatil konusunda ön plana çıkan kavramlardan biri erken rezervasyon. Erken rezervasyon yaptırarak Kıbrıs ekonomik otel alternatiflerinin yanı sıra lüks otellerde de gayet makul bütçelerle unutulmaz tatil deneyimleri yaşayabilmek mümkün.

Bu sene Kıbrıs ekonomik tatil için en iyi adres! - Kıbrıs Gezilecek Yerler

Balayı tatillerinin gözdesi

Kıbrıs’ın bir özelliği de yeni evli çiftlerin balayı tatili için en fazla tercih ettiği destinasyonlar arasında yer alması. Ev sahipliği yaptığı sayısız otel ile balayı tatili için kusursuz bir alternatif olan Kıbrıs aynı zamanda kendine has romantik aurası ile de yeni evlileri kendine çekmeyi başarıyor.  Başta Girne olmak üzere adanın tüm turistik kentlerinde balayı tatili için harika ve uygun fiyatlı fırsatlar sunuluyor.

Bu sene Kıbrıs ekonomik tatil için en iyi adres! - Ekonomik oteller

Ucuz ama kaliteli tatil

Kıbrıs ucuz tatil denilince akla ilk gelen yerlerden biri değil zira Kıbrıs’ta tatil yapmanın maliyetli olduğu inanışı hakim. Oysaki doğru dönem ve otel seçimi ile bu güzel Akdeniz adasında hem ucuz hem de kaliteli tatil deneyimleri yaşayabilmek mümkün.

Bu sene Kıbrıs ekonomik tatil için en iyi adres! - Girne Limanı

Hem tatil hem gezi

Kıbrıs sadece tatil için değil gezmek için de harika bir destinasyon zira adanın her köşesinde görülmeye değer sayısız tarihi ve doğal güzellik arzı ednan ediyor. Ucuz tatil fırsatlarından yararlanarak hem keyifli bir tatil yapıp hem Kıbrıs mutfağından muhteşem lezzetler tadıp hem de adanın görülmeye değer yerlerini keşfedebilirsiniz. Yani dört dörtlük bir tatil deneyimi hayal ediyorsanız Kıbrıs tam size göre.

 

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir